Кольорова схема: C C C C
Розмір шрифта: A A A
Зображення:

Контакти

Platform_ukr_Контакти_1.jpg 

МЕМОРАНДУМ
УЧАСНИКІВ КОМУНІКАЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ

 
Комунікаційна платформа (надалі також - Комунікаційна платформа)  є  майданчиком для комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції, що ініційований Національною Радою Реформ України, але не є залежним від жодних державних органів України.
 
Учасники Комунікаційної платформи поділяють спільне бачення щодо боротьби із корупцією в Україні, яке полягає в тому, що боротися із корупцією на інформаційному, освітньому та соціальному рівнях потрібно так само інтенсивно які  на законодавчому рівні.
 
Учасники Комунікаційної платформи приймають, поділяють та погоджуються із метою, місією, баченням та принципами Комунікаційної платформи, що викладені  в цьому Меморандумі.
 
Метою Комунікаційної платформи є підтримка імплементації антикорупційної реформи та досягнення кінцевої мети антикорупційної реформи, тобто,  досягнення такого стану, коли «корупція не загрожує національній безпеці країни і не є перешкодою для сталого економічного розвитку».
 
Місією Комунікаційної платформи є створення комплексних, довгострокових та збалансованих комунікацій, які є інструментом підтримки антикорупційної реформи, спрямовані на підвищення рівня обізнаності суспільства, виховання нетерпимості до будь-яких видів корупційної діяльності та мотивацію бізнесу, державних посадових осіб та пересічних громадян до проактивної протидії корупції та інформування компетентних органів влади про будь-які прояви корупції.
 
В Комунікаційній платформі ми віримо, що можемо сформувати позитивне ставлення суспільства до антикорупційних заходів та віри в успіх.
 
Ми прагнемо досягнути трьох стратегічних цілей, що відображають три етапи формування «нульової толерантності» суспільства до проявів корупції:
1) підвищення рівня громадської поінформованості та обізнаності;
2) зміна моделі поведінки членів суспільства;
3) проактивний підхід до протидії корупції.


При цьому ми зобов’язуємось подавати об’єктивну, своєчасну, правдиву та невикривлену інформацію та забезпечуємо формування у суспільства віри в успіх проведення антикорупційної реформи в Україні та довіри до спеціалізованих антикорупційних інституцій, а також будь-яких інституцій, що докладають реальних зусиль у досягненні стратегічних цілей реформи.

 
Наше послання українцям наступне:
 
«Будь відповідальним. Повстань проти корупції, і  вона не вистоїть проти тебе. Забезпеч гідне майбутнє для себе та своїх дітей.»
 
Нашими принципами є:

  • Відповідність наших дій баченню, місії, цілям та принципам Антикорупційного платформи;
  • Незалежність та неупередженість;
  • Активна позиція в готовності протидіяти будь-яким проявам корупції в Україні;
  • Відкритість та прозорість;
  • Доброзичливе співробітництво;
  • Ефективний обмін інформацією та знаннями в сфері протидії корупції.
  • Законність, добровільність та справедливість;
  • Честь, гідність та відповідальність;
  • Рівноправність членів та самоорганізація.
Якщо ви зацікавлені дізнатись більше або доєднатись до платформи, напишіть на decorruption@ti-ukraine.org або зателефонуйте 044 360 52 42.